توکسین بایندر
خانه / توکسین بایندر مایکو زورب / بازار فروش توکسین بایندر مایکو زورب

بازار فروش توکسین بایندر مایکو زورب

یکی از انواع برندهای توکسین بایندر که به بازار فروش این محصولات عرضه شده است، توکسین بایندر مایکو زورب می باشد که در کیسه های 25 کیلویی می توان آنها را یافت. در ادامه به آلودگی های ناشی از آفلاتوکسین می پردازیم.
رحیمی در سال ۱۳۸۷ خورشیدی، در مطالعات خود، وجود داشتن آفلاتوکسین B1 را در تعداد ۱۰۸ نمونه خوراکی دام شامل یونجه خشک، ذرت، سیلاژ ذرت، کنجاله تخم پنبه، جو و سبوس گندم را که از مراتع و مزارع پرورش چهارپایان استان چهار محال و بختیاری جمع آوری گردیده بود، آزمایش نمود، آنگاه میزان سطح آفلاتوکسین B1 را با متد الایزا، که روش پرسرعت و حساسی است، سنجید.
در تعداد۷۳ نمونه (۶/۶۷ درصد) از ۱۰۸ عدد نمونه مورد پژوهش، آفلاتوکسین در محدوده ای بین ۸۰/۰ میکروگرم در کیلوگرم تا ۱۸/۱۵۵ میکروگرم در کیلوگرم ارزیابی شد، در ۱۹ عدد از نمونه ها (۶/۱۷ درصد) آفلاتوکسین بسیار بیشتر از مقدار مجاز آن در ایران (۳۰ میکروگرم در کیلوگرم) بود. نتیجه های این بررسی نشان میداد که میانگین مقدار آلودگی آفلاتوکسین B1 در اقلام مختلف غذای دام در نمونه های گرفته شده در فصل زمستان، به طور قابل توجهی بالاتر از نمونه های تابستان بوده است (0.008 =pp).

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435

مطلب پیشنهادی

توکسین بایندر

بازار خرید توکسین بایندر مایکو زورب

توکسین بایندر مایکو زورب یکی از برندهای خارجی جاذب های سموم قارچی و مایکوتوکسین هاست …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *