شرکت بازرگانی توکسین بایندردومیشا
خانه / توکسین بایندر خارجی / خرید بهترین توکسین بایندر مایکوفیکس پلاس

خرید بهترین توکسین بایندر مایکوفیکس پلاس

یکی از بهترین توکسین بایندرهای موجود در بازار برند خارجی مایکوفیکس پلاس بوده که در همه جای ایران شناخته شده است. جهت خرید این ماده افزودنی و مکمل خوراک دام می توانید به عرضه کنندگان آن مراجعه فرمایید.
آقای کمال زاده در سال ۱۳۸۸، مقدار آفلاتوکسین موجود در شیر تعداد ۲۸۸ راس گاو دورگ هلشتاین هم سن و مشابه از نظر تولید را، در تعداد ۲۴ واحد گاوداری سنتی و نیمه صنعتی استانهای مختلف کشور نظیر تهران، گلستان، کرمانشاه و فارس مطالعه نمود.
نتایج این بررسیها نشان داد که میزان میانگین غلظت آفلاتوکسین B1 در کل نمونه های جیره های غذایی، در گاوداریهای سنتی تحت بررسی، استان های تهران، گلستان، کرمانشاه و فارس به ترتیب ۹۶/۲۲، ۶۹/۲۲، ۰۷/۲۳، ۰۲/۲۳۳ میکروگرم در کیلوگرم، و در دامپروریهای نیمه صنعتی به ترتیب ۳۱/۱۵، ۷۳/۱۵، ۰۴/۱۷، ۹۸/۱۶میکروگرم در کیلوگرم بوده است، ضمنا میزان آلودگی آفلاتوکسین B1 در کلیه نمونه های جیره های غذایی، در دامپروریهای سنتی و نیمه صنعتی کمتر از حداکثر قابل قبول بر طبق استاندارد آفلاتوکسین موجود در خوراک ایران (۳۰۰ میکروگرم در کیلوگرم) بود، اما در مقایسه با حداکثر مقدار مجاز استاندارد آفلاتوکسین B1 در خوراک دام و طیور در اکثر کشورها (۲۰ میکروگرم در کیلوگرم خوراک)، سطح آلودگی آفلاتوکسین B1 نمونه های جیره های خوراکی در گاوداریهای سنتی به طور قابل توجهی بالاتر بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142510034
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توکسین بایندر مگنوتوکس پریمیوم

خرید توکسین بایندر مگنوتوکس پریمیوم به قیمت کارخانه

خرید توکسین بایندر مگنوتوکس پریمیوم به قیمت کارخانه که در ایران تولید می شود و …

دیدگاهتان را بنویسید