شرکت بازرگانی توکسین بایندردومیشا
خانه / توکسین بایندر / خرید توکسین بایندر رسی زیر قیمت بازار

خرید توکسین بایندر رسی زیر قیمت بازار

انواع توکسین بایندر رسی متابولیت های ثانویه ای هستند که توسط کپک ها تولید می شوند و بیشتر متعلق به سه جنس Aspergillus ، Penicillium و Fusarium هستند. آنها در غلات و علوفه قبل ، حین و بعد از برداشت ، تحت شرایط مختلف محیطی تولید می شوند. از جمله مایکوتوکسین های رایج می توان به آفلاتوکسین ، اوکراتوکسین A (OTA) ، زارالنون و فومونیزین اشاره کرد.

<a href=خرید توکسین بایندر رسی زیر قیمت بازار” class=”img-responsive aligncenter”>

ضرورت استفاده از انواع توکسین در خوراک طیور

ضرورت استفاده از انواع توکسین در خوراک طیور مایكوتوكسین بایندرها افزودنیهای خوراکی تولید شده ای هستند كه با غیرفعال کردن مایكوتوكسینهای موجود در خوراکهای آلوده ، از سلامتی حیوانات محافظت می كنند. مایكوتوكسین ها و به ویژه آفلاتوكسین ، مستقیماً بر استفاده از مواد مغذی تأثیر می گذارد ، باعث کاهش 56٪ غلظت نمک های صفراوی و فعالیت آنزیم های گوارشی اولیه مانند آمیلاز ، تریپسین و لیپاز تا 35٪ می شود و باعث هضم مناسب چربی می شود. 

در آب و هوای استوایی و نیمه گرمسیری ، عواملی مانند رطوبت عالی و شرایط دمایی از رشد قارچ برخوردار هستند. قارچ ها در غلات ، به طور عمده در بادام زمینی یا بادام زمینی ، ذرت ، گندم ، جو ، سورگوم و برنج به خوبی رشد می کنند و تکثیر می یابند ، جایی که آنها به طور کلی یک بستر بسیار مغذی برای رشد خود پیدا می کنند. رشد قارچ و تولید مایکوتوکسین در غلات می تواند در مراحل مختلف رشد دانه ، بلوغ ، برداشت ، حمل و نقل ، فرآوری یا ذخیره سازی رخ دهد. بنابراین ، کاهش رطوبت غلات از طریق خشک کردن برای کاهش سطح آلودگی از اهمیت اساسی برخوردار است.

مایكوتوكسین بایندر یک محصول طیف گسترده موثر است كه با انتخاب بهینه مخمر به عنوان ماده اولیه ، استفاده از فن آوری پیشرفته تصفیه ، آنزیمولیز ویژه و همچنین ساخت و فعال سازی دیواره سلول مخمر تولید می شود. این مزایای سایت های جذب در دیواره سلول مخمر را تقویت می کند و بر روی سموم دارای قطبیت ضعیف مانند زارالنون (ZEN) و وومیتیوکسین اثر جذب عالی دارد. علاوه بر این ، این محصول حاوی آلومینوسیلیکات است که بر اساس فناوری آمریکایی اصلاح شده است ، بنابراین توانایی آزاد سازی فضای بیشتر بین لایه ها را دارد و از ظرفیت جذب بیشتری برای آفلاتوکسین (AFT) برخوردار است.

مزایای اصلی این چیست؟

با حذف این عنصر از سیستم هضم حیوانات ، آنها قادرند مواد مغذی را به طور موثرتری جذب کنند. این تأثیر در افزایش وزن همه دامها است ، چیزی که همه کشاورزان دوست دارند از آن بشنوند. در حقیقت ، حیوانات با کاهش مشکلات گزارش شده در روده و تبدیل بهتر خوراک ، از هر لحاظ سالم ترند.

بهترین فروشنده انواع توکسین رسی

بهترین فروشنده انواع توکسین رسی مجموعه ما بهترین ارائه دهنده توکسین رسی و انواع دیگر توکسین ها در کشور می باشد. ما بهترین نرخ توکسین بازار را ارائه می کنیم. از منظر تجاری ، حیواناتی که از مزایای اتصال دهنده های مایکوتوکسین در غذای خود برخوردار هستند ، غالباً با سرعت بالاتر یا تبدیل بهتر غذا تولید می کنند. حال آن غذا تخم مرغ ، شیر یا کیفیت گوشت باشد. همچنین تمایل آنها به آنتی بیوتیک کمتر است. در این راستا ، اتصال دهنده های مایکوتوکسین از دو طریق با ایجاد دام های سالم ضمن افزایش بهره وری و کاهش هزینه های دامپزشکی ، برای کشاورزان کار می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435
شماره تلفن ثابت: 03142510034
آدرس کانال: domisha@
پست الکترونیکی: domisha8@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توکسین بایندر مخمر

قیمت فروش توکسین بایندر مخمر زنده

فروش عمده انواع توکسین بایندر با مخمر زنده به قیمت کارخانه در این مجموعه صورت …

دیدگاهتان را بنویسید