توکسین بایندر
خانه / مایکوتوکسین بایندر / مایکوتوکسین بایندر جهت فروش با انواع قیمت

مایکوتوکسین بایندر جهت فروش با انواع قیمت

مایکوتوکسین بایندر یکی از انواع افزودنی های خوراک دام است. این محصول خاصیت قارچ کشی دارد. با اضافه کردن توکسین بایندر به جیره غذایی حیوانات مزایای زیادی عاید خریدار می شود. انواع توکسین بایندر باقیمت های مختلف به بازار عرضه می گردد. فروش این مکمل غذایی از طریق فروشندگان مجاز در نقاط مختلف کشور صورت می پذیرد.

انواع توکسین بایندر

با توجه به اینکه هر ماده افزودنی برای مقاصد خاصی بکار می رود. بنابراین مکمل قارچ کش یا توکسین بایندر دارای انواع مختلفی می باشد. انواع مایکوتوکسین بایندر را می توان به این صورت تقسیم بندی نمود:

قیمت مایکوتوکسین بایندر

این دسته بندی با توجه به موارد مختلفی انجام شده است. اولین مورد مربوط به مواد متشکله محصول می باشد. همچنین مورد مصرف نیز در نظر گرفته شده. برند و شرکت تولیدی نیز در این تقسیم بندی مورد توجه واقع می گردد.

قیمت مایکوتوکسین بایندر

قیمت مایکوتوکسین بایندر تابع موارد مختلفی می باشد. اینکه محصول ایرانی یا وارداتی باشد. ترکیبات متشکله و جزء های آن. بطور مثال قیمت توکسین بایندر 4 جزئی به مراتب از بهای توکسین بایندر 9 جزئی پایین تر خواهد بود. نوع برند و شرکت سازنده نیز در قیمت قارچ کش تاثیر می گذارد. نوع بسته بندی و حجم محصول نیز در قیمت نهایی آن اثر گذار است.

فروش مایکوتوکسین بایندر

فروش مایکوتوکسین بایندر

هر خریداری نیاز به نوع خاصی از توکسین بایندر دارد. در تغذیه پرندگان و مرغ از توکسین بایندر طیور استفاده می شود. برای جیره غذایی دامهایی نظیر گاو، گوساله و گوسفند از توکسین بایندر دامی می توان استفاده نمود. برای ماهی های پرورشی و میگو نیز توکسین بایندر آبزیان پیشنهاد می گردد. فروش مایکوتوکسین بایندر با بهترین کیفیت توسط همکاران ما در این مجموعه بازرگانی انجام می شود. جهت خرید مایکوتوکسین بایندر و اطلاع از مشخصات محصولات مختلف می توانید با ما در ارتباط باشید.

منبع: بازار خوراک دام

کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و فروش:
امین جابری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120336435

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت دومیشا کانال دومیشا